Чикаго
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Чикаго

Welcome!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 31.07.2008г.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
No air
Модел
No air


Брой мнения : 15
Join date : 29.07.2008
Местожителство : In YoUr HeArT :*

31.07.2008г. Empty
ПисанеЗаглавие: 31.07.2008г.   31.07.2008г. Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 4:42 am

Ребека и Тамара влязоха в клуба. Той беше пълен. Музиката бе невероятна, както и двете момичета.
- Близначките и Кат трябва да са тук всеки момент. Нека да отидем на бара и да ги изчакаме. -предложи Кат
- Няма проблем. - съгласи се Тами и тъгнаха към бара.
- Верджиния е актриса, както теб, а Джорджия е рок певица от групата Fallen Angels. Слушала съм нейни песни и мога да ти кажа че са страхотни. - каза Елизабет когато стигнаха до мястото към кето се бяха запътили. В този момент телефона й звънна.
- Къде сте? - беше Кати и понеже не можеше да открие къде са приятелките й, тя беше звъннала на Бет.
- На бара сме мила. ... Видях те. Върви на пред ... Сега надясно. Надявам се че ни видя.
- Да, така е. Идваме. Тук ще падне голям купон. ... Здравей Тами, Беки.
- Как минаха снимките?
- Беше изморително - цели 3 часа за около 15 снимки. Незнам какво ще правя в събота. Ще се снимам за списание 415 и много повече снимки, много повече време, май е най - добре, да ди стоя вкъщи.
- Шегуваш ли се? Не можеш да не отидеш на сниките за 415. Оу, Междо другото, Тамара това са Верджиния и Джорджия Забини.
- Ок. Приятно мие, но ... коя коя е?
- Косата на Джи е руса с розов кичур.
- Ахам, ясно. Приятно ми е аз съм Тамара.


Последната промяна е направена от No air на Чет Юли 31, 2008 5:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://chicagosity.forummotion.com
Тамара Джеймс
Зам. Кмет
Тамара Джеймс


Брой мнения : 26
Join date : 23.07.2008
Местожителство : В Холивуд

31.07.2008г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 31.07.2008г.   31.07.2008г. Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 5:06 am

Тамара изглеждаше доста предизвикателно ,но смяташе ,че дрехите и са прекалено затворени.
-Ей момичета хайде да отидем да си поръчаме питиета.-каза Тами.
-Ами хайде да отидем на бара.-отвърна Вирджиния
-Добре да тръгваме на там-рече безкрижно Кат.
Момичетата отидоха на бара и си поръчаха питиета.Тами си поръча едно мартини.
-Кат знаеш ли ,че утре ще снимам фотосесия за едно списание не помня как се казваше.-рече Тами и се оглеждаше.Рирджиния малко се очуди и каза:
-Защо се оглеждаш да не очакваш някои.
-Ааа не никой не очаквам-извъртя поглед Тамс.
-Оф доста е скучно-промармори Кат.
-Ами хайде да развеселим обстановката.-каза Джорджия.
Тамара се присети нещо и отиде при Ди Джея който беше доста сладък.Тя му каза нещо ,а през тива време Врджиния и Джи си шушукаха нещо.Изведнъж музиката спря и Ди Джея взе един микрофон.
-И сега за цялата компания на Тамара Джеймс поздрав с песента
Eve - Tambourine.

-Е как е сега.-попита Тами
-По - добре -отвърна Кат.
-Да хайде на дансинга-рече Вирджиния.
Върнете се в началото Go down
Джорджия Забини

Джорджия Забини


Брой мнения : 3
Join date : 29.07.2008
Age : 32
Местожителство : iN YoUr DrEaMs

31.07.2008г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 31.07.2008г.   31.07.2008г. Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 8:48 am

-Тръгваме!-засмя се Джи и стана първа.
Тя беше с чисто черна поличка почти стигаща до коленете.Черен потник с две тънки презрамки,а на него имаше един огромен бял череп.Вер пък бе облечена в леки чисто бели копринени панталонки,които й стигаха до под дупето и един потник,който беше с гол гръб.Петте момичетата сякаш привличаха погледите върху себе си.Вер и Джи бяха едно към едно във погледите които меткаха на привлекателните момчета.
-Сестра ми...ей този там не ти ли харесва?-прошепна в ухото на сестра си Вер и й посочи един сладур,който танцуваше не далеч от тях.
-Става!-отвърна сестра й.
-Нападай го!-побутна я сестра й.
-Ох Вер!Остави ме!-каза й Джи и започна да танцува-Хайде мацки.....да се поразкършим!
Кат,Тамара и Беки веднага се включиха в танците.След тази песен пуснаха някакво диско,но това не спря момичета да продължават да дивеят.
След още няколко диви песни,като,че ли момичетата се измориха.Отидоха и седнаха на бара.Джи си поръча коктейл,а Вер мента с газирана вода.Тогава...
Върнете се в началото Go down
No air
Модел
No air


Брой мнения : 15
Join date : 29.07.2008
Местожителство : In YoUr HeArT :*

31.07.2008г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 31.07.2008г.   31.07.2008г. Icon_minitimeНед Авг 03, 2008 7:20 am

... Катлий каза развълнувано:
- Момичета, имам новина за вас ... незнам как да започна, Лизи винаги си знаела, че не мога да овъртам много много и само изнервям хората около мен, когато правя така - усмихна се виновно и същевременно много сладко момичето. - Та ... 31.12.08г ще остане много важна за мен, защото ... мечтата ми ще се сбъдне и ще отворя ... нощния си клуб "The Voice" - каза набързо момичето, след което всички започнаха да я поздравяват и да я прегръщат и отново да я поздравяват ... - Дай на момичетата от хубавия алкохол, който имаш, за моя сметка. - каза тя на бармана.
- Веднага. - Всъщност барманът не бше много възрастен - някъде на 22, 23 години, даже Беки започна да се шегува, когато той не беше край тях, че случайно следващата сутрин може да разгледа жилището му, като се събуди.
- Не! Не е за мен. - каза тя. - Честно казано, искам да спра с този живот. Искам да имам съпруг, деца, да успея като модел - все пак това е моята мечта.
- Знам колко сиакш да имаш съпруг, деца, кариера като модел, но знам също и че просто ти е в кръвта, да ходиш по купои, клубове и в чужди легла. - каза Кат, след което всички се разсмяха отново.
- Аз отивам до тоалетната да си оправя грима, защото барманчето наистина ми харесва. - каза Лизи и се запъти към тоалетните.
Върнете се в началото Go down
https://chicagosity.forummotion.com
lp_Girl Of Night
Spa - служител
lp_Girl Of Night


Брой мнения : 109
Join date : 30.06.2008
Местожителство : In YoUr DrEaMsS

31.07.2008г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 31.07.2008г.   31.07.2008г. Icon_minitimeЧет Ное 20, 2008 5:25 am

Вечерта не родължи много за момичетата. Около чшетири всяка се прибра, като Лизи и Бек остааха в един бар за още около един час. След това Лиз се прибра и си легнаведнага. Утре щеше да кандидатства за работа в списанието за което най-добрата й приятелка щеше да се снима.....
Върнете се в началото Go down
https://chicagosity.forummotion.com
Sponsored content





31.07.2008г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 31.07.2008г.   31.07.2008г. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
31.07.2008г.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чикаго :: Виртуалния Чикаго :: Нощен живот :: Белла лаунж-
Идете на: