Чикаго
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Чикаго

Welcome!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сутрешна разходка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
lp_Girl Of Night
Spa - служител
lp_Girl Of Night


Брой мнения : 109
Join date : 30.06.2008
Местожителство : In YoUr DrEaMsS

Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:53 am

Беше 7:00 - време за сутрешна разходка. Катлийн излезе от апартамента си, поздрави портиера и и се запъти към парка, заедно с кученцето си. В парка си купи кафе. Видя няколко деца с които се срещаше всяка сутрин,докато разхождаше кученцето си, а те своите.
- Здравейте! Как сте? Какво стана с тестовете вчера? - попита 12 годишните деца Катлийн
- Здрасти! Домъчня ни за теб.
- И на мен ми стана мъчно. - усмихна се момичето
- Ние сме добре, но Крис, не е
- Защо? Какво е станало?
- Ами, има 2-ка на теста.
- Крис, нали учихме двамата с тебе? Какво стана?
- Ами ... щом влязох в класната стая забравих всичко.
- Добре ... значи не си го запомнил както трябва ... Виж какво можем да направим: когато ми се освободи време, ще те взема от вкъщи и ще отидем някъде да учим заедно, за да не изкараш пак 2-ка, защото това е лошо. Разочароваш родителите си и учителите и. Аз сега трябва да тръгвам, защото днес ми е натоварен ден. Тъкмо, когато момичето се обърна, в нея или по - скоро тя се блъсня в някой. Това беше ...
Върнете се в началото Go down
https://chicagosity.forummotion.com
Вирджиния Забини

Вирджиния Забини


Брой мнения : 8
Join date : 29.07.2008
Age : 33
Местожителство : thE ClUb

Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 8:43 am

Това беше Вирджиния.
-Опа!Извинявам се!-каза Забини и помогна на Катлийн да стане,тъй като от сблъсъка и двете бяха паднали по дупета.
-Аз се извинявам!-каза момичето и погледна към Вер-Позната си ми!
-Нормално,но няма да ви кажа от къде!-засмя се весело Реджи.
-Аз не съм ви питала!-също се засмя Катлийн.
-Хах ами да!Много сладко кученце!-клекна Вирджиния и започна да гали кучето.
-Вашето е....сибирско хъски ако не се лъжа!Как се казва?-каза Кати и погледна към Ралф.
-Ралф!-погали и своето куче Вер-Голям е ревнивец!А вашето как се казва?
Върнете се в началото Go down
lp_Girl Of Night
Spa - служител
lp_Girl Of Night


Брой мнения : 109
Join date : 30.06.2008
Местожителство : In YoUr DrEaMsS

Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 9:13 am

- Кати, кръстено е на мен. В прочем аз съм Катлийн Муур.
- Вирджиния Замбини. - двете си стиснаха ръцете, след което Кат каза:
- Знаех си. Бяхте ми позната от някъде, но не можеш да се сетя от къде. Вие сте актриса, нали?
- Да, да.
- На екрана сте невероятна. На живо също. - засмяха се двете. - О, извинете ме. - каза Катлийн след което помаха на някой зад ърба на Вер. Това беше Ребека - Елизабет Муур. - Беки, ела да те запозная с някой.
- Беки, това е Вирджиния Забини, Вирджиния, това е моята най - добра приятелка Ребека - Елизабет Муур.
- Шегуваш се, нали. - попита тя на Катлийн, но о физиономията й въобще не личеше че се шегува. - Не може да бъде. Вие сте една от любимите ми актриси. Ще те убия. От кога се познаваш с любимата ми актриса, а аз не знам.
- Незнаеше, защото се запознахме преди 5 минути.
- Слава богу. Добре че се събудих рано. - отдъхна си момичето. Лизи беше облечена в спортно облекло, защото беше излязла да побяга малко.
Върнете се в началото Go down
https://chicagosity.forummotion.com
Вирджиния Забини

Вирджиния Забини


Брой мнения : 8
Join date : 29.07.2008
Age : 33
Местожителство : thE ClUb

Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 9:31 am

-Не съм свикнала на такива реакций!-засмя се Вер-Просто феновете не ме разпознават когато съм навън и когато съм се екипирала в анцуг и огромни очила!
Трите се засмяха и Кати предложи:
-Да се разходим из парка!Тъкмо Ралф и Кати ше се поопознаят!
-Защо не?Все още не познавам много хора от града,освен колегите ми и някой от снимачния екип!-каза Вер и трите тръгнаха да се разхождат из парка.
-От колко време живееш тук?-попита я Беки.
-От около една година.Заедно със..-започна да говори Вер,но бе прекъсната от Кати
-Със сестра ти!Нали можем да си говорим на "ти"?
-Разбира се!-усмихна се момичето,но i-phona й започна да звъни-Извинете ме!Ало?Да.Чухме се преди малко!Аха....да да разбрах!Добре!Мне!Довечера не съм свободна!Имам ангажименти!Да!Чао!Леле как ме тормозят!
-За да си звезда трябва да си плащаш!-усмихна се Беки.
-Не знаеш само колко си права!-въздъхна брионетката-Довечера излиза ли ви се?Ще ви запозная и със сестра ми!
-Но нали довечера имаш ангажименти?-попита я недоумяващо Катлийн.
-Понякога се налага да поизлъжа.....-ухили се Реджи-Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
lp_Girl Of Night
Spa - служител
lp_Girl Of Night


Брой мнения : 109
Join date : 30.06.2008
Местожителство : In YoUr DrEaMsS

Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 11:06 am

- Съгласна отговориха Лизи и Кат в един глас.
- Можем да отидем в Белла лаунж. Клубът е страхотен а ди-джея, просто няма втори като него. - предложи Катлийн
- Незнам. Довечара може, би, но след 2 часа ще ходя на фотосесия, и трябва да се приготвям. - След като Лизи и Вер си размениха телефоните. Лизи тръгна към къщата си и остави двете момичета сами.
Двете момичета прекараха следобеда сами, но пък си струваше. Забавляваха се като малки деца.
Върнете се в началото Go down
https://chicagosity.forummotion.com
Джорджия Забини

Джорджия Забини


Брой мнения : 3
Join date : 29.07.2008
Age : 32
Местожителство : iN YoUr DrEaMs

Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 1:41 am

Тогава черно кабрио спря близо до тях.
-Готина кола!-каза Катлийн.
-Това е сестра ми!-каза без да отмества поглед от колата Вер.
В този миг от колата излезе сякаш Вирджиния,но с руса коса и розов кичур.Момичето се усмихна и тръгна към тях.
-Здравейте!-поздрави ги тя с усмивка и прегърна сестра си-Как си,сестра ми?
-Нормално.-усмихна се Вер-Запознайте се!
-Аз съм Джорджия Забини!-протегна ръка русокоската,докато си играеше с Ралф.
-Кталийн Муур!Ти беше певица от рок групата....
-Fallen Angels..да!-казаха в един глас сестрите и трите се засмяха.
-Довечера ще ходим ли някъде?-попита Джи и седна на пейката.
-Мда!Заедно с Кати и още едно момиче Беки!А на теб няма ли да ти стане малко множко излизането!През вечер си по дискотеките!-попита я със строг глас сестра й.
-Да не си ми майка!А пък и съм на 19!-отвърна й буйно Джи-Стига си ме дразнела!
И след като сестра й не отговори Джорджия попита Кати:
-Ти какво работиш?
Върнете се в началото Go down
lp_Girl Of Night
Spa - служител
lp_Girl Of Night


Брой мнения : 109
Join date : 30.06.2008
Местожителство : In YoUr DrEaMsS

Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 6:13 am

- Аз съм масажистка в SPA - салона, а другото момиче с което ще излезем довечера, разбира се ако искаш и ти ела, се казва Ребека - Елизабет Муур, тя е манекенка.
- Обичам манекенките, каза Джи.
- Предлагах на сестра ти довечера да отидем в Белла лаунж. Наистина е хубаво и както казах, няма втори като ди - джея там. - усмихна се Кат. Трите прекараха следобеда чудесно, а малко преди да отидат на дискотека, всяка се прибра в дома си, за да се оправи.
Върнете се в началото Go down
https://chicagosity.forummotion.com
Sponsored content





Сутрешна разходка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешна разходка   Сутрешна разходка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сутрешна разходка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чикаго :: Виртуалния Чикаго :: Паркове :: Парк Конърс-
Идете на: