Чикаго
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Чикаго

Welcome!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабинета на Моник

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Моник Доусън

Моник Доусън


Брой мнения : 7
Join date : 28.07.2008
Age : 31
Местожителство : In FrOnT oF YoU

Кабинета на Моник Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на Моник   Кабинета на Моник Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 9:57 am

Моник вървеше с усилена крачка по коридора.От всякъде я гледаха снимките на моделите й и нейните дрехи.По пътя я настигна Мириям,асистентката й.
-Госпожице Доусън!Трябва да оправите документите за най-новата модна линия!След това да подпишете няколко документи и да попълните формуляра за новите работници!
-Разбирам!Скучна работа!-каза Мон и продължи с умела крачка напред-След 15 минути всички документи и простотий да са в кабинета ми!
-Добре,г-це!-леко кимна с глава Мириям и продължи в противоположната посока на Доусън.
Моник влезе в кабинета си.Той беше целият облицован в красиви златно отблясъци и по стените навсякъде висяха още снимки на модели и дрехите й.Седна зад бюрото си и отново погледна към последната си рисунка на модел.Този път щеше да прави нещо в стил готик.Тази година черното щеше да е на мода,макар то винаги да е било.
Вгледа се през прозореца,стана и си направи кафе.Тогава потропването на вратата я извади от унес.
-Влез!-каза тя,вратата се отвори и зад нея се показа.....
Върнете се в началото Go down
РиК_ХаЧъР

РиК_ХаЧъР


Брой мнения : 8
Join date : 27.07.2008
Age : 33

Кабинета на Моник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Моник   Кабинета на Моник Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 1:08 am

....и зад нея се показа Рик.Неин верен приятел и модел в агенцията.
-Здрасти,Рик!-усмихна се тя и го прегърна-Кафе?
-Да,но да е късо!Преди малко пих!-каза Рик с чаровна усмивка-Как си ти?Напоследък стоиш често в кабинета ти!
-Като имам работа....какво иначе да правя!-въздъхна момичето-Трудно е на 19 да диктуваш модата в град като Чикаго!
-Съгласен съм......,но искаш ли довечера да излезем?-предпазливо попита момчето.
-Да...добре!-подаде му чаша с кафе Моник-Ела да ме вземеш в........седем!
-От вас ли?
-Да!Къде ще ходим?-седна зад бюрото си красавицата.
-Това го определям аз!-ухили се Рик-Довечера ще разбереш!
-Да и не ме дръж под напрежение!-оплези му се по детински Мон.
-Е,аз имам снимки след малко!За списание 'Чикаго сити'!-погледна си часовника Хачър-Довечера,в седем да си готова!
-Естествено!-усмихна се още по-широко Доусън.
Прегърнаха се и Рик излезе от стаята.През това време...
Върнете се в началото Go down
Моник Доусън

Моник Доусън


Брой мнения : 7
Join date : 28.07.2008
Age : 31
Местожителство : In FrOnT oF YoU

Кабинета на Моник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Моник   Кабинета на Моник Icon_minitimeСря Юли 30, 2008 1:27 am

През това време в кабинета влезе Мириям.Беше понесла няколко хиляди документа.
-Мири и очакваш това да го направя за един следобед.....-пое си въздух и погледна тъжно.
-Ако искаш може аз да оправя формулярите?А ти само ще подпишеш документите!-отвърна Мириям и сложи документацията на бюрото.
-Ох...Мири..обичам те!-седна зад бюрото си Мон и придърпа документите към себе си-Какво щях да правя без теб?!
-Нямам представа!-вдигна рамене жената и двете се засмяха гръмко-Какво ти каза Рик?
-Покани ме на среща!-вдигна поглед от туко що подписания документ.
-Честито!-изракопляска с ръце Мириям-От доста време ти го харесваш!
-Е.....още от както дойде на работа тук!-подписа още един документ Доусън-След два часа ще се прибирам вкъщи за да се оправя!
-Добре....оставям те да работиш!-каза ухилена Мириям и излезе от стаята понесла формулярите.
Моник реши да свърши колкото се може по-рано.Подписа още десет документа и си погледна часовника.Беше шест без десет.Прибра документите в шкафа.Взе палтото си и излезе.Заключи кабинета си и тръгна към офиса на Мириям,който беше на долния етаж.Сградата на Мон беше 12 етажна,но знаеше всеки един служител къде се намира щом й притрябваше.
-Мириям!-влезе в кабинета й Мон-Аз тръгвам!Утре може и да не дойда на работа...ако се сещаш за какво говоря!
-Дръж го тигрице!-захили се Мири,а след нея и Мон-Хайде!Чао!
-Чао!-помаха Доусън.
Излезе от стаята и се качи на асансьора.Стигна в пърия път и се отправи към изхода.Отвън я чакаше лимузина.Тя се качи и потегли към вкъщи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на Моник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Моник   Кабинета на Моник Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Моник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чикаго :: Виртуалния Чикаго :: Модна агенция "City of Lost Angels"-
Идете на: